ADORATORKI KRWI CHRYSTUSA MŁODYM

Stadion to za mało! Chcemy iść na cały świat!

6 października 2018 r. na PGE Narodowy w Warszawie miała miejsce ewangelizacyjna inicjatywa Stadion Młodych. Wydarzenie organizowane przez Fundację SMS z Nieba, zgromadziło setki młodych osób z całej Polski. Nie mogło nas tam zabraknąć.

O Stadionie Młodych rozmawiałyśmy kilka miesięcy przed jej jego rozpoczęciem. Każda z naszego zespołu chciała tam pojechać. Niestety, nie wszystkim udało się znaleźć czas, aby wspólnie pomodlić się i pobawić z młodymi przyjaciółmi.

Już 5 października do naszego mieszkania na Bielanach przyjechała s. Aldona z grupką dziewcząt z Częstochowy. Niekończące się rozmowy i ekscytacja naszych gości już zapowiadały atmosferę Stadionu.

Program kolejnego dnia od 12.00 do 24.00 był po brzegi wypełniony różnymi spotkaniami, świadectwami, koncertami. Po co tyle szumu? To wszystko miało doprowadzić do jedynego i niepowtarzalnego spotkania z Jezusem w Eucharystii i na adoracji.

Stadion Młodych stał się także dobrą okazją do spotkania się ze „starymi” znajomymi, bywalcami Kasperiańskich Dni Młodych. Jak by mogło być inaczej. Jezus posyła nas do innych, ponieważ On chce kochać przez nas naszych bliźnich.

Mam nadzieję, że entuzjazm i zapał, który panował na Stadionie, nie wywietrzy się, lecz będzie nas napędzał do pełnego miłości apostolstwa, do głoszenia Jezusa konkretnymi czynami, naszym stylem życia, a w razie konieczności – nawet słowami.